ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ


ТзОВ «Снєжка-Україна» є одним з підприємств міжнародної Групи «Śnieżka», і працює на українському ринку лакофарбових матеріалів 21 рік. Підприємство – одне з лідерів виробництва лакофарбової продукції в Україні, що виготовляє водоемульсійні фарби, ґрунтівки, акрилові емалі, шпаклювальні гладі й ін. Підприємство «Снєжка-Україна» турбується про застосування екологічних технологій у виробництві високоякісної продукції.  Тож вироби компанії «Снєжка-Україна» пройшли екологічну сертифікацію.  Виданий сертифікат від 22.12.2020 №UA 08.002.337  підтверджує, що лакофарбові вироби  ТМ Śnieżka відповідають екологічним критеріям та вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 оцінки життєвого циклу. Підприємство виготовляє і реалізує вироби таких торгових марок: Śniezka, ACRYL-PUTZ, VIDARON, FOVEO TECH.
Головною цінністю компанії «Снєжка-Україна» є її персонал, відповідно кожен з працівників має рівні можливості для розвитку, мотивації і реалізації свого професійного потенціалу. Станом на 31 грудня 2020 року в Компанії працювало 210 осіб.
Група «Śnieżka» складається з компаній, що працюють на ринку лакофарбових матеріалів. На сучасних виробничих підприємствах Групи, розташованих у чотирьох країнах – Польщі, Угорщині, Україні та Білорусі, – щорічно виробляють близько 190 млн кг (оціночна вартість з урахуванням розширення Групи завдяки «Poli-Farbe») різних видів будівельної хімії для польського і закордонних ринків. Продукція Групи призначена для декорування та захисту різноманітних поверхонь. Наприкінці 2020 року у Групі працювало 1 367 осіб.
Материнською компанією Групи є «Фабрика Фарб і Лаків «Śnieżka» – один з лідерів ринку лакофарбових матеріалів у Польщі. Підприємство досягло такого високого становища за більш ніж 35 років діяльності – його початок було покладено 1984 року. З 2003 року компанія, єдина у своїй галузі, акції якої котируються на Варшавській фондовій біржі. АТ «ФФіЛ «Śnieżka» залишається одним з чотирьох найбільших виробників цієї галузі в Польщі.