КЕРІВНИЦТВО КОМПАНІЇ

Пьотр  Мікрут – Голова Правління

Piotr Mikrut

Пьотр Miкрут є випускником Гірничо-металургійної академії в Кракові (факультет управління),яку він закінчив з відзнакою у 1995 році. Професійну кар'єру розпочав на посаді керівника маркетингового відділу у товаристві “CHEMAL”, на базі якої було створено Акціонерне товариство “Фабрика Фарб і Лаків “ŚNIEŻKA”. У цьому товаристві він працював у 1995-1997 роках. З 1997 року виконував функції Голови Правління ТОВ  “PPHU 2M”, у якому був також одним з акціонерів. З 30 березня 2004 року займає посаду Голови Правління АТ “ФФіЛ “Śnieżka”.

 

 

 

Вітольд Васько – Заступник Голови Правління, Директор з економічних питань

Witold Waśko

Вітольд Васько закінчив Жешувський політехнічний університет (спеціальність: авіація). Пан Вітольд Васько отримав також післядипломну освіту у Малопольській вищій школі маркетингу та управління за спеціальністю “Бухгалтерія та фінанси”. У 2009 році склав іспит на експерта-ревізора. У ході професійної діяльності закінчив численні навчальні курси, у тому числі курс бюджетування, який проводила компанія “Nord Controlling”, курс фінансового планування компанії “Pator”, курс управління якістю, курс управління людськими ресурсами.

Вітольд Васько по черзі працював:

•  у 1989 - 1991 роках на Заводі комунікаційного обладнання Державного авіаційного заводу “Mielec” - референт з технічних питань

• у 1992 - 1994 роках у виробничо-торгівельній компанії “Chemal” - бухгалтер-спеціаліст з інформаційних технологій

•  у 1994 - 1998 роках на Фабриці Фарб і Лаків “Chemal” - директор з фінансових питань

•  у 1998 - 2003 роках у Товаристві  - директор з економічних питань і член Правління.

З 1 квітня 2005 року обіймає посаду Заступника Голови Правління АТ “ФФіЛ “Śnieżka”.

 

 

Йоанна Врубель-Ліпа – Заступник Голови Правління, Директор комерційний

Joanna Wróbel-Lipaанна Врубель-Ліпа виконує функції Заступника Голови Правління.

Йоанна Врубель-Ліпа закінчила Економічну Академію в Катовіцах (спеціальність: управління і маркетинг). У період з червня 2003 року до жовтня 2004 року була слухачем курсу післядипломного навчання за програмою “The Advanced Certificate in Marketing” у Інституті розвитку бізнесу.

 

Професійну діяльність розпочала у травні 2000 року в АТ “ФФіЛ “Śnieżka” на посаді спеціаліста з питань маркетингу. З серпня 2003 року до грудня 2004 року обіймала посаду керівника маркетингового відділу, а з січня 2005 року до липня 2006 року працювала заступником Директора з питань збуту та маркетингу. У серпні 2006 року пані Йоанна Врубель-Ліпа зайняла посаду Директора з питань збуту, одночасно виконуючи обов’язки  прокуриста. У грудні 2007 року була призначена на посаду Члена Правління АТ “ФФіЛ “Śnieżka”. З 6 травня 2011 року пані Йонна Врубель-Ліпа обіймає посаду Заступника Голови Правління.

 

 

 

Здіслав Червєц – Член Правління, Директор з управління ланцюгами поставок

Zdzisław CzerwiecЗдіслав Червєц є випускником факультету інженерії у Вармінсько-Мазурському Університеті в Ольштині (спеціальність: геодезія та оцінка нерухомості),а також опанував магістерські програми в сільськогосподарському Університеті в Кракові (спеціалізація: аграрна геодезія та оцінка нерухомості). Водночас закінчив післядипломне навчання з Менеджменту у Вищій школі інформатики і управління, післядипломне навчання «Психологія в бізнесі» в Краківській школі бізнесу Економічного Університету в Кракові, а також післядипломне навчання з логістики і управління ланцюгами поставок у Головній Комерційній школі у Варшаві.

 

Діяльність п. Здіслава пов’язана з Групою «Śnieżka» багато років. Спочатку він працював на рядових посадах, згодом – на керівних у сферах: виробництва, маркетингу, торгівлі, внутрішніх та експортних продажів, обслуговування споживачів та логістики. Від липня 2020 року здійснює управління ланцюгами поставок в АТ «ФФІЛ «Śnieżka». Від 26 лютого 2021 року Пан Здіслав Червєц виконує функції Члена Правління.