ЯКІСТЬ І СЕРТИФІКАТИ

Підтримка найвищої якості продукції та виробничих стандартів є основою нашої філософії. Шлях, який проходить кожен наш продукт, – від концепції через технологічний, виробничий, логістичний та комерційний процеси – зазнає ретельного контролю та багатовимірної перевірки, щоб його ефектом було забезпечення продукцією найвищої якості, яка відповідає суворим вимогам і характеризується довговічністю та стійкістю. Турбота про якість стосується всіх процесів, що супроводжують нашу діяльність, яка виявляється у прозорості ринку та комунікаційних заходах, а також у зацікавленості у високих стандартах співпраці з нашими акціонерами, діловими партнерами та підрядниками.

Компанія в межах стратегічного розвитку веде діяльність, опираючись на засади екологічної

політики і дбаючи про виготовлення продукції, безпечної для здоров'я людини та довкілля. Усяпродукція ТМ Śnieżka, виготовлена на водній основі, пройшла процедуру екологічної сертифікації, її марковано знаком «Зелений журавлик», а отриманий екологічний сертифікат від 22.12.2020 №UA 08.002.337 підтверджує екологічні переваги виробів. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу лакофарбових матеріалів Компанія проходить на добровільних засадах.

Процедура оцінювання лакофарбових продуктів в Україні щодо екологічних вимог відповідає

програмі екологічного маркування ЄС, міжнародним стандартам і відбувається за схемою згідно з ДСТУ ISO 14024. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу лакофарбових матеріалів визначено за стандартом СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014, який відповідає вимогам програми екологічного маркування ЄС (Ecolabel EU).